KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13614339

nr 1361 4339

Pastell

O Sadek, Signerad, landskap, 31x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:22:03

23/11 18:17:04 1      Vinnande bud
23/11 18:17:22 1      justering av budtak